Menu

2018 Kışlık Etek Modelleri

2018 Kışlık Etek Modelleri

Moda denilince bayanlar için ilk akla gelen kıyafet ürünlerinden birisi de eteklerdir. Etek modası sadece yaz mevsiminde değil aynı zamanda kış mevsiminde de oldukça sık tercih edilen bir moda akımıdır. Bunun için de 2018 yılında kışlık trend etekler ile sizler de kış mevsiminde hem sevdiğiniz etekleri giyebilir hem de modayı yakından takip edebilirsiniz.

Bu yıl uzun etekler çok moda. Hem gençler hem de orta yaşlı bayanların tercih ettiği uzun etekler farklı renkler ve kesimlerde sizlere sunulmakta. Kışın güneşli havalarda gömleğinizin altına giyebileceğiniz uzun eteğiniz, uygun bir topluklu ayakkabı ve çanta ile şıklığınızı tamamlayacaktır. Uzun etekleri, kot gömlek veya deri ceketleriniz ile de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kolye, bileklik, takı gibi aksesuarları da kullanmanız, uzun etekle yapacağınız kombinlerinizin herkes tarafından beğenilmesini sağlayacaktır.

Pileli eteklerin son yıllarda bayanların en çok tercih ettiği etek modeli olduğunu görüyoruz. Çoğunlukla tek renk ve farklı kumaşlardan tasarlanan bu etekler, kullanım açısından bayanlara rahat hareket etme özgürlüğü sunuyor.

2018 yılında Kışlık etekler özellikle kumaş çeşitleri ile oldukça dikkatleri üzerinde çekmektedir. Bunun için de oldukça kalın kumaşlar ile yapılan ve adeta eskinin modasını sizlere yeniden yaşatacak olan kışlık etekler ile sizler de oldukça şık görünebilirsiniz. Bu yıl etekler özellikle oldukça kalın ve kabanlık kumaşlar ile yapıldığı için tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Özellikle kazayağı deseni ile oldukça renkli ve kışlık etekler bu yıl ön plana çıkacağa benziyor. Sizler de kış aylarında etek giymeyi seviyorsanız kesinlikle bu yıl oldukça moda olan etekler ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Eteklerinizin yanında tercih edebileceğiniz, hırka, ceket, kaban ve kazağınızla harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu sezon kış modasında severek tercih edeceğiniz gümüş rengi ve oldukça parlak kumaşlar da sizleri bekliyor.  2017-2018 kış sezonu trend etekler ile bu yıl sadece bir etek ve bir bluz ile de şıklığınız tamamlayabilirsiniz. Severek tercih edeceğiniz etekler sadece bu yıl uzun olarak değil aynı zamanda mini etek modelleri de oldukça dikkat çekici ve etnik desenlerden oluşan modelleri ile dikkat çekmeye devam ediyor.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir