Menu

2018 Örgü Yelek Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan yelek modelleri her sene olduğu gibi bu sene de çok moda… Kışın soğuğundan bizi koruyan, aynı zamanda şıklık katan yelek modelleri pek çok renk ve desenleriyle içinizi ısıtmaya hazır… Öncelikle kişilerin tercihlerinin ön planda tutularak tasarlanan yelek modelleri  2018 örgü yelek modelleri ile vitrinlerde yerini aldı.

Pek çok insan soğuk kış aylarında hırka giymeyi tercih etse de,  son dönemlerde yelek kullanımı hırkayı geride bıraktı diyebiliriz. Bu anlamda yelek, gerek günlük kullanımda gerekse sokak modasında önemli bir yer edindi.

El örgüsü eski zamanlardan bu yana kullanılan ve el işçiliği ile yapılan bir örgü türüdür. Pek çok renk ve dilediğiniz desende yapabileceğiniz yelek örme işi hiç de o kadar zor bir iş değildir, bunun için biraz el yatkınlığı ve örgü örmeyi bilmek yeterlidir.

Bu yılın en fazla tercih edilen ve kullanılan örgü modellerinin başında uzun yelekler, kuş  kanadı modeli,  saç örgülü yelekler, çift taraflı bademli yelek tığ örgüsü ve cepli modeller geliyor.  Kıyafetinizi tamamlayan ve bu anlamda önemli bir detay olan örgü yelekler ile çok şık ve tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Birbirinden şık yelek modelleri, soğuğun etkisinden korunmanın en iyi yoludur.

Bayanların vazgeçilmez parçalarından biri olan yelekler ile kışın huzurunu ve sıcaklığını yaşayabilirsiniz. Evet, dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve bu senenin trend yelek modellerine geçelim;

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir