Menu

2018 RENKLİ KABANLAR

2018 RENKLİ KABANLAR

2018 kış modasında rengarenk ve desenli kabanlar dikkat çekiyor. Renkli mont ve kaban modelleri farklı markalar tarafından birbirinden şık koleksiyonlarla görücüye çıkıyor. 2018 kış sezonu, neon renklerin öne çıktığı, yeşil, mor, bordo, pembe, mavi gibi renklerin ve tonların popüler olduğu bir sezon olacak.

Son yıllar da palto ve kaban modasında dikkat çeken büyük boy stillerde çoğunlukla denk geldiğimiz renkli kaban modelleri sezonun en iddialı kıyafetleri arasında. Kış mevsiminde siyah ve grilerle kasvetli bir hale bürünen kış modası renkli kaban modelleriyle cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşuyor.

Yeni yıl ile birlikte gelen kışın ardından artık erkekler ve kadınlar kış modasını yakından takip etmeye başladılar. Özellikle kış denildiğinde ilk olarak akla gelen moda trendlerinden biri de kabanlardır. 2018 kış modası içinde en çok öne çıkan konulardan birisi de kabanlardır. Oldukça kalın ve bol tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplayan kabanlar ile sizler de sıcacık bir kış mevsimi geçirebilirsiniz. Bununla birlikte 2018 kışında renkli kabanlar hayata geçiyor. Kış renkleri olarak bilinen koyu renkler bu yıl rafa kalkıyor. Özellikle pembeden tutun da tüm renkleri ve hatta neon renkleri bile kabanlarda bu yıl sıkça görebilirsiniz.   Limon sarısı ve hardal sarısına yakın renklere daha aşina olduğumuz için tercih edilebilir gibi görünmekte. Özellikle kumaş kalitesi olarak da kaşe denilen kumaşlardan yapılan kabanlar ile sizler de oldukça farklı bir tarz meydana getirebilirsiniz.

Renkli kabanlar sadece sokak giyiminde değil iş kadınları için de en çok tercih edilen ve insanın içini ısıtacak renklerden oluşan bir model zenginliğine sahip. Üstelik hemen her markanın ürünleri arasından kolaylıkla bulabileceğiniz 2018 kışı renkli kaban çeşitlerini oldukça uygun fiyata da alabilirsiniz. Birden farklı renkleri de üzerinde barındıran ve kış mevsimini renkleri ile bahar mevsimine dönüştürmeye hazırlanan renkli kaban modasını sizler de bu kış kesinlikle denemelisiniz.

Kışın soğuğunda içinizi ısıtacak kabanlar ile hem soğuktan korunmuş hem de şık bir görünüm elde ederek 2018 kış moda trendlerini yakalamış olacaksınız. Kaban renginiz ile uyumlu bir çanta ve bot ile de kombinleyerek uyum yakalamanız dikkatleri üzerinize çekecektir.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir