Menu

2018 Sokak Modası

2018 Sokak Modası

Sokak modası 2018 yılında da değişmeyerek rahatlığı ön plana çıkartıyor. Zaten sokak modası ismi de sokakta zaman geçirenlerin rahat etmek için giyindikleri kıyafetleri temsil ettiği için verilmiştir. Bu nedenle 2018 sokak modası modanın odak noktasıdır. Özel an ve günler için giyilen kıyafetlerin kullanımı az sayıda olurken, sokak için giyilen günlük kıyafetlerin kullanımı çok fazladır.

Sokak modasının kalbi olan Newyork gibi etrafımızda birçok yeni stil ve kombinler dikkatleri çekiyor. Basit kıyafetleri ufak lüks detaylar ile fala emek vermeden hareketlendirerek yeni oluşan tarzlar oldukça beğeni topluyor.

2018 Sokak Modasında Neler Var?

2018 Sokak modasında kot pantolon, tişört, salaş bluz, yırtık pantolon, yazı figürlü bluzlar, baskı süslemeli bluzlar gibi basit bluzlar yer alıyor. Ayrıca kürkler, kış taytları, kalın örgülü kazaklar, hırkalar ve ceketler gibi birçok kıyafet de sokak kıyafetleri içinde görülmektedir. Günlük hayatımızı sürdürürken aynı zamanda sokakta şık olmayı sevenler Newyork sokak modasını da tercih edebilir.

Newyork sokak modasına örnek verecek olursak; siyah triko kış elbisesi üzerine giyilen kalın örgülü hırka ve kalın siyah renk çorap, bilekte biten bot gibi kombinler yapmak güzel bir örnek olabilir. Ya da asi gençliği yansıtan yırtık kot pantolon üzerine deri ceket ile spor ve eğlenceli bir gürünüm yansıtabilirsiniz.

Tarz olmayı sevenler için ise kısa bir etek üzerine giyeceğiniz bluz ve örgü hırka sizi oldukça çekici gösterecektir. Etek altına giyeceğiniz uzun boy çizme de bu kombinin tamamlayıcı rolünü üstelenecektir.

Hepsi bir yana dursun 2018 iddialı sokak giyim modasını yansıtmak isteyenler için kürk yakalı kabanlar ile bütünleşen elbise ve etekler dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca bu kombin altına giyilen topuklu çizmeler sizin farklı olduğunuzu ön plana çıkartmaya yardımcı oluyor.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir