Menu

Mavi Jean Sonbahar Trendleri

Türkiye’den dünyaya açılan ve bu anlamda  ilk moda markalarından biri olan Mavi, 1991 yılında kuruldu. 19 yıldır Türkiye’nin en önemli jeans markası olan Mavi, bugün; ABD, Kanada, Almanya, Hollanda, Avustralya ve Rusya’nın aralarında bulunduğu 50 ülkede hizmetinizde…
Mavi Jean, mükemmel fit’e sahip jeans’leri ve blue jeans kültürünü en etkili şekilde yansıtan markaların başında geliyor.  
Sezon trendlerini en şık ve en stil olmanız adına her dönem yeniden yorumlayan Mavi, yeni sezonda sonbahar  trendleriyle hazır… Mavi, her zaman olduğu gibi gardırobunuza stil sahibi dokunuşlar yaparak bu sezon da sizi en göz alıcı trendlerle buluşturuyor.
Bu anlamda Mavi Jean sonbahar trendleriyle yeni sezonda öne çıkan ürünlerin başında, inci, nakış ve zımba detaylarıyla fark yaratan jeanler, uzun hırka ve tşörler, salaş kazaklar, gotik desenler geliyor. Bunun yanı sıra montlarda cool hayvan figürlü sweatshirtler, bomber ceketler, mükemmel kalıplarıyla favori jeanlar, oxford gömlekler ve ekoselerle yeni sezonda aradığınız her şey Mavi’de yerini alıyor.
Kış sezonunun olmazsa olmaz parçalarından kazaklar, trend gömlekler, pantolonlar, montlar, şık kabanlar, bereler, eldivenler, atkılar,Mavi’nin renkli ve hareketli dünyasında farklılık arayanları bekliyor.
Sezon trendi ve favori ikili olan gömlek ve jeanler stilinize Mavi’nin enerjisini katıyor. Sezonun en hit parçalarından olan vintage floraller, derin tonlarla buluşan ekoseler, fırfırlar, nakış ve kurdale detaylarıyla sezon trendi parçaların yanı sıra, gardırobunuzda mutlaka bulunması gereken basic parçalar, kısaca stilinizi tamamlayacak her şey Mavi Mağazalarında sizleri bekliyor.
reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir