Menu

2017 Takı Modası

2017′ nin aksesuar trendleri her geçen gün kendini yenilemeye ve popülaritesini artırmaya devam ediyor. Bu sezon abartılı kolyeler ve küpeler ile birbirinden özel ürünlerde 90’lı yılların esintilerini görebiliriz. Aksesuar modasını kendi tarzınıza nasıl yansıtacağınıza ise siz  karar verin…

2016 yılından bu tarafa ortaya çıkan ve çok beğenilen abartılı kolyelere ve maksimalist küpelere, bu yılda aynı hızda devam ediyoruz. Altın ve gümüş tonlarındaki metalik kolyeler, tarzı ve ikonik uçlarıyla stilinizi tamamlayan bir parça olacak. Bu kolyeyi ister basic tişörtün üzerine, isterseniz derin göğüs dekoltesiyle kombinleyebilirsiniz. İstenen ebat ve desenlerde tercih edebilirsiniz.

2016’da sıkça kullanılan tekli, kulağı saran küpeleri çok sevdik. Bu yılda tek tarafa takılan küpeler varlığını sürdürürken trendler biraz daha değişiyor. Yeni sezonda kulaktan sarkan, tüylü ve işlemeli küpelerle tekli küpe modası hız kesmeden devam ediyor. Mary Katrantzou ve Balmain gibi ünlü markaların ilkbahar/yaz 2017 defilelerinde de kullanılan tekli küpelerle, tarafınızı seçin!

2017 yılına damgasını vuran siyahı, altın ve gümüş gibi tonlarla ışıltı katmaya çalıştığınız kıyafetlerinizin üzerine kombinleye bilir misiniz? Siyah bir mücevher size klasik ve bir o kadar da vamp bir görünüm kazandıracak. Bu tarz karanlık aksesuarlarla stil yaratabilirsiniz.

2017 yılında da sade aksesuar furyasının esintilerine hala rastlıyoruz. Daha çok gömlek ve triko kombinlerin üzerinde kendini gösteren az ve öz takılar bu sezon da gözde ürünler arasında. Kışın ruhu ile bütünleşen, geometrik tasarıma sahip takılarla stilinizi ortaya koyun.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir