Menu

İpekyol Sonbahar/Kış Aksesuarları

2017-18 Sonbahar-Kış sezonunda İpekyol‘un feminen tavrıyla birleşen minimal görünümler, seçkin detaylarla harmanlanıyor. Kaşmir, angora ve yün gibi kumaş seçenekleri ile doğal ve lüks dokularda hayat bulan tasarımlar, kadını en iyi anlatan dokunuşlarla yeniden yorumlanıyor ve bu şekilde Ipekyol kadınına rafine bir şıklık vadediyor.

2017-18 Sonbahar-Kış aksesuarlarında öne çıkan ve lüks detaylarla zenginleşen minimal görünümler, Ipekyol kadınının feminen tavrıyla bir araya geliyor.

İtalyan kaşmir ve yün yumuşaklığının, birbirinden özel parçaları ve canlı tonlardaki renkleriyle hayat bulduğu Sonbahar-Kış aksesuarları içinde öne çıkan fermuar kapama püsküllü pelerin, bordo püskül uçlu panço, ekose desenli püsküllü panço, ekose kumaş mixli eldiven ve sunni kürk geçişli atkı modelleri dikkat çekiyor. Parçalar İtalyan kumaş kalitesiyle birleşiyor ve sezonun genel havasına uyum sağlayarak İpekyol yeni sezon aksesuar koleksiyonundaki yerini alıyor.

Koleksiyon içinde ayrıca ekose desen püsküllü şal, ekose desen püsküllü atkı, uçları püskül detaylı panço ve çitf taraflı ekose desen şallar da beğeni toplayan parçalar arasında.

Her mevsimin vazgeçilmez aksesuarı olan şal ve fularlar, ipek, keten ve pamuk gibi doğal kumaşlar ile hazırlanarak, kullanıcılarına şıklık ve rahatlık vadediyor. Feminen tarzı ile dokunduğu yeri renklendiren şal ve fularlar ile stilinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu anlamda dantel mixli şallar ve metalik efekt fularlar en fazla dikkat çeken parçalar arasında yerini alıyor.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir