Menu

Yeni Sezon Aksesuar Trendleri

Sonbahar/Kış sezonuna geçtiğimiz şu günlerde soğuk kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Kazaklar, paltolar,kabanlar ve ceketler kadar aksesuarlar da bu dönemde şekillenmeye başladı. Yeni sezon aksesuar trenlerini sizler için araştırdık, işte detaylar;

Bu sezonun en çok beğenilen parçalarının başında şapka ve bereler geliyor. Denizci tipi şapkalar ile Fransız kadınını anımsatan bereler bu sezonda vitrindeki yerini aldı. Gerek spor bir kombinle gerekse daha romantik kombinlerde tercih edebileceğiniz bu iki farklı şapkayı, koyu tonlarda yapacağınız bir makyaj ile kullanabilirsiniz.

Kışın soğuklarda giyinmek oldukça zordur, bu anlamda bayanlar genellikle işin kolayına kaçıp kazak-pantolon giyerek günü kurtarmaya çalışır. Tam da böyle günlerde maksimalist aksesuarları tercih edebilisiniz, en spor ve sade kombini bile bu sezonun trendi maksimalist küpelerle hareketlendirebilir, şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Yeni sezonda beğeni toplayan trend, rugan ve metalik görünümlü kumaşlardan oluşuyor. Bunun yanında taş ve pul işlemeleri ile parlayan ayakkabılar! Spor ve feminen parçaları çaprazlama kullanarak oluşturacağınız bu şıklığı, gece ya da gündüz istediğiniz kombinde kullanabilirsiniz.

Yeni sezonda öne çıkan çantalar, kare ve dikdörtgen formda olan klasik el çantaları olacak. Daha çok kısa saplı olup elde tutulabilecek tarzdaki çanta modellerini sokakta daha çok görebiliriz. Ayrıca bu tür çantaları işte ya da gündüz dışarda klasik bir kombinle yada spor bir kombinle kullanabilirsiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir