Menu

Kuru Saçlar için Nemlendirici Krem ve Maskeler

Kuru Saçlar için Nemlendirici Krem ve Maskeler

Kuru saçlar, mat, cansız, kırılmaya yakın ve şekil almakta zorlanan saçlardır.  Vücudunuz yeterince nem üretemediğinde, saçlarınız daha kuru bir hal alır. Böyle durumlarda saçlarınızın doğal halini koruması için saçları nemlendiren kremleri ve maskeleri kullanmanız gerekir. Sizlere en çok tercih edilen saç bakım kremleri ve saç bakım maskeleri hakkında bilgiler vereceğiz.

  1. Arvazallia Nemlendirici Argan Yağı Maskesi

Güneşten zarar gören saçlarınız kurumaya ve parlaklığını kaybetmeye başlamışsa bu ürün tam size göre. Argan yağının şifalı özelliği ile saçlarınız nemlenecek, saç telleriniz ihtiyacı olan vitaminlerle beslenerek daha kalın hale gelecek ve şekil alması kolaylaşacaktır. Bu maskeyi haftada 1 veya 2 kez kullanmanız önerilir. Argan yağı maskesi,  kuru saçlara, kıvırcık saçlara, hasar gören ve kırılan saçlara uygulanabilir. Isı ve sıcaklığa maruz kalarak zarar gören saçları kısa sürede tamir eder, daha canlı, parlak ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.

  1. ACURE Nemlendirici Saç Kremi

Tamamen doğal maddelerden imal edilen bu krem sülfat içermez.  Renklendirici ve zararlı kimyasal içermeyen bu doğal nemlendirici krem, kuru saçlarda, kıvırcık ve hasar görmüş saçlarda güvenle kullanılabilir. İçeriğinde Argan yağı, kabak çekirdeği yağı, karabuğday yağı bulunmaktadır. Uygulaması şu şekildedir. Önce saçlarınızı ıslatın. Daha sonra Saç kremini saç derinize ve saçlarınıza masaj yaparak sürün. Su ile kremden hiç iz kalmaya kadar yıkayın.

ACURE Nemlendrici krem kullananlar, paraben içermeyen tamamen doğal olan bu kremin saçlarını beslediğini ve canlılık ve parlaklık kattığını söylemektedirler.

  1. Moroccanoil Nemlendiricili Şekillendirme Kremi

Kurumuş saçları, içeriğindeki argan yağı ile nemlendirir. Daha güçlü, parlak ve kolayca taranabilen saçlara sahip olmanızı sağlar. Nemli ya da kuru saçlara haftanın her günü uygulanabilen bir üründür. Her tip saç için rahatça kullanılabilir. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da saçlarınızı gün boyu taze ve zinde tutmanız için ideal bir saç bakım ürünüdür.

  1. OGX Ağırlıksız Nemlendirici Yağ

İçeriğinde Hindistan cevizi yağı ve bambu yağı bulundurur. Egzotik bir şişe tasarımı ile sizlere sunulmaktadır. İnce telli saçlar için mükemmeldir.  İnce telli saçları besleyerek, güçlendirir. Saçlarınıza parlaklık verir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir