Menu

Kayra 2017/18 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra, her sezon yükselen trendleriyle geleneksel olana da, dönemin çizgilerine de yenilikçi bir bakış açısıyla yaklaşabiliyor. Kayra Tesettür sonbahar/kış koleksiyonunda sezonun modasına hitap eden detayların yanı sıra, tüm sezonlara hitap eden zamansız parçalarla beğeni topluyor.

Her zaman olduğu gibi bu sezonda da Kayra’da trikolardan tuniklere, trençkotlardan kaz tüyü montlara kadar pek çok alternatif, bizleri vitrinlerde karşılayacak. Kayra 2017-18 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan kalın kemerli nervürlü elbiseler, cepli triko elbiseler ve drape detaylı elbiseler dikkat çekiyor.

Bu sezonda tuniğin yine revaçta olduğu bir sezon yaşayacağız, tunik elbiseler ve tunik kaplar bu sezonda bolca karşımıza çıkacak. Kayra’nın koleksiyonu bu anlamda oldukça zengin, öyle ki boyları hırka ya da kap kombini  yapmadan giyilebilecek tunikler yer alması, markayı emsallerinin yanından bir adım öne çıkarıyor. Tesettür sektöründeki tunik çeşitliliği arasında Kayra’yı farklı kılan bir diğer ayrıntı ise seçilen desenler. Bu anlamda diğer markalar genellikle düz renk kumaşlarla tasarım yaparken, Kayra zengin renk alternatifi ile öne çıkıyor.

Giyim sektörüne yeni ve orjinal parçalar sunan Kayra’nın bu sezonda dikkat çeken parçalarından bir diğeri de kabanlar. Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan bu parçalar da yenilikçi asimetrik kesimler dikkat çekiyor.

Yenilikçi duruşuyla sektörde ciddi ve sağlam bir yer edinmiş olan Kayra; kendine has tarzı ve kaliteden ödün vermeyen tasarım anlayışı ile yeni sezonda da bizleri tektipleşmekten koruyor.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir