Menu

Sonbahar İçin Elbise Önerileri

Spor ayakkabı ile tamamlayacağınız maksi elbise kombini

Pek çoğumuz maksi elbiseleri spor ayakkabı ile kombinlemeyi doğru bulmayız. Genel algının böyle olduğunu düşünecek olarak, rahatlığı da göz önünde bulundurarak bu algıyı değiştiriyoruz. Topuklu ayakkabı giymeyi sevmeyen ya da rahat edemeyenlerin yardımına bu kombinler yetişiyor.

Kot ceket ile tamamlayacağınız maksi elbise kombini

Eğer arkadaşlarınızla buluşmayı planlıyor ve bunun için en sevdiğiniz uzun elbiseyi giymeyi düşüyorsanız, yanınıza kot ceketinizi almayı ihmal etmeyin. Son derece tarz görünmenizi sağlayacak bu kombinle şıklığı ve rahatlığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Kemer ile tamamlayabileceğiniz maksi elbise 

Eğer ince bir beliniz varsa maksi elbisenizi kemer ile kombinlemek sizin için çok doğru bir tercih olacaktır. Bu sayede hatlarınız daha da ortaya çıkaracak ve size hoş bir görünüm katacaktır.

Topuklu ayakkabı ile maksi elbise

Topuklu ayakkabı ile tamamlanan bu görünüm, elbise sayesinde altındaki topuklu ayakkabıları saklayacağından, size hem şıklık katar hemde doğal bir şekilde olduğunuzdan uzun görünmenizi sağlar.

Deri ceket ile maksi elbise

Şık ve seksi görünmek isteyenlerin vazgeçilmez parçalarından biri de hiç şüphesiz deri cekettir. Bu anlamda tercih edeceğiniz parlak renkli bir maksi elbise, koyu tonlarda uygulanan makyajınız ve tabi ki deri ceket kombininiz size bu görünümü kazandıracaktır.

Desenli maksi elbiseler

Parlak ve iri desenli maksi  elbiseler, sizi daha belirgin ve fark edilir kılar. Bunun yanı sıra desenli maksi elbiseler, eşsiz bir tarza sahip olduğunuz mesajını verir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir