Menu

2018 Abiye Elbise Modelleri

2018 Abiye Elbise Modelleri

Özel gecelerinizin ya da özel geçmesini istediğiniz gecelerin vazgeçilmez elbisesidir abiyeler. Kendinizi içinde rahat ettiğiniz, güzelliğinizi ortaya çıkaran abiye elbiseler farklı modeller de değişik renk ve desen seçenekleriyle sunulmaktadır. Peki size yakışan, kendinizi özel hissettirecek en güzel 2018 abiye modelleri nelerdir? Beraber gözden geçirelim.

Straplez tek renk elbisenin üzerine, göğüs kısmının hemen altından aynı rengin açık ya da koyu bir fiyonk ile bağlanması sizi zarif gösterecektir.

Tek omuzlu grinin kışkırtıcı rengi, gümüş elbisenin üzerin de gözü rahatsız etmeyecek ve şık gösterecek güpürler eklenmesini seveceksiniz.

Siyah uzun bir elbisenin üst kısmının,  transparan olarak belinize kadar inerek, belden aşağısını kloş olarak tamamlayan elbisenin çiçek desenleriyle süslenmiş elbisenin içinde kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Boyun kısmından askılı olarak belinize kadar çiçeklerle kaplı olan gece mavisi bir kumaşla kloş olarak tamamlanan bu elbiseyi çok seveceksiniz.

Alışılmış kloş, dar, balık etekli abiyelerin yanı sıra, pantolon abiyeler de gayet rahat ve şık duruyor.

 

Üstten straplez, belden kloş olan su yeşili renginde ki bu şık elbisenin boyun kısmından bele kadar uzanan bürümcük kumaşı ile hoş bir elbise ortaya çıkmıştır.

Dar balık kesimli omuz işlemeleriyle elbiseye zariflik katan elbisenin turuncu renginin sıcaklığıyla nasıl da kendini ortaya çıkarmış.

Belden siyah çan etek üzeri boncuk süslemeleriyle  işlenmiş, omuz dekolteli yarım kollu gayet şık bu elbiseyi eminim seveceksiniz.

Kışın, şıklığınızdan ödün vermeden abiye elbise tercih edebilirsiniz. Kırmızı kadife kumaşla omuz bölgesine gümüşten işlemelerle şık görünüm kazanan bu elbiseyi bacak dekoltesi ile daha çekici bir görünüme kavuşturmuşlar.

Baştan aşağı güpürle süslenen şarap kırmızısı bu abiyeyi aksesuarlarla kombinleyerek daha naif olabilirsiniz.

Bol görünümün aksine bele oturan elbisenin tek kelimeyle sade ve krem renginin muhteşem uyumu.

Parlaklığıyla göze çarpan elbise v yaka dekoltesiyle balık eteği oldukça hoş durmuş.

Göğüs bölgesindeki taş süslemeleriyle siyah gayet şık olan bu elbise sizi kendine çekiyor.

Boyundan oturtmalı sırt, göğüs ve arkadan öne doğru kısalarak bacak dekoltesi oluşturan cesur bayanların tercihi olan bir model.

Saten, krep ve dantelden hazırlanan bu elbisenin etekleri balık kesim ve kuyruğu gayet ideal. Kolları, omuzları beline kadar dantellerden çok hoş bir görünüm kazanan bu elbise gece mavisi ile gecenin şıkları arasında yerinizi alacaksınız.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir