Menu

2018 Bayan Kısa Saç Şekilleri

2018 Bayan Kısa Saç Şekilleri

Binlerce yıldır kadın güzelliğinin en göze çarpan unsurlarından biri olarak kabul edilen uzun saçlar, günümüzün modasında yerini kısa saçlara bırakmaya başlıyor. Doğru kesim yapılarak, giyim tarzınızla uyumlu hale getirdiğiniz kısa ve küt saçlar 2018 yılında bayanların çokça tercih edecekleri saç modelleri arasında olacak.

Geçtiğimiz yıl düz olarak kullandığınız asimetrik kesim saçlarınız ile oldukça dikkat çektiniz ve herkesi büyülediniz. Hatta sizin bu cesur kesiminizi birçok arkadaşınızın saçlarını asimetrik arkası kısa önü uzun küt modelleri uyguladılar. Bu yıl da geçen yılın etkilerini gösteren tasarımlar yine moda. Küt kesim kısa saç şekilleri farklı tarz ve görünüme kavuşmanızı sağlıyor.

Karışık kısa saçlar, dalgalı ve altları kazınmış şekilde uygulanıyor ve 2018 yılının kısa saç modası olarak karşımıza çıkıyor. Hayatları boyunca ilk kez farklılık arayışına girenler için oldukça iddialı tarzda saç kesimi, kısa saç şekilleri arasında bulunmakta.  Ancak klasik tarzını bırakan bayanlar için kahküllü ve katlı küt modelleri de düz ya da dalgalı fönlü kullanımı ile her zaman olduğu gibi klasik ancak hoş görünmenizi sağlıyor. Ayrıca kısa saç kullanmayı sevenler için ve kısa saçlarını şekillendirmeyi rahat yapabilenler için kaynak veya gölge yaptırmak saçlarınızın sahip oldukları tondan birkaç ton daha açığı ile daha genç ve hoş bir görünüm sağlamak mümkün.

Marjinal tarzı seven ve aykırı giyinmeyi ve aykırı saç şekillendirme sevenler için saçın bir bölümünü kazıtmak ve bu saçı dalgalı farklı tonlarda renkler ile renklendirmek yine bu tarz giyim ve yapıya sahip kişiler için severek kullanacakları bir model olabilir.

Aynı zaman da daha erkeksi ve cesur bir stile sahip olmayı isteyen ve pantolon ceket gibi giyim tercihleriyle dikkat çekmeyi seven iş kadınlarının kısa saç modasını tercih ettiklerini görmekteyiz.

Öğrenim ya da iş yaşamının yoğunluğu arasında saç şekline fazla vakit ayıramayanlar için her dönem olduğu gibi 2018 kısa saç şekilleri arasında yine erkeksi saç modelleri varlığını sürdürmekte. Ancak sizler unutmamalısınız ki her kesim ve şekillendirme her yüz şekli için uygun olmayabilir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir