Menu

2018 Kış Çizme Modası

2018 Kış Çizme Modası

Sıcak havaları geride bıraktığımız şu günlerde, her bayanı kışlık hazırlık telaşı sarmış durumdadır. Bu nedenle de artık mağazaların vitrinlerinde yavaş yavaş yazlıklar kalkıp yerine kışlık ayakkabı ve çizme modelleri yerleşmeye başladı. Özellikle 2018 kış çizme modası ile vitrinlerde oluşan renk cümbüşü bayanları cezp ederek, kişiye alış veriş yapma isteği uyandırıyor.

2018 Kış Çizme Modelleri

Her bayan için ayakkabı tercihi ve modeli farklı olsa da ortak olan renkler moda renkler yerini koruyor. 2018 yılının iddialı olan renkleri arasında kırmızı, altın rengi, gümüş rengi, sarı, parlement mavisi gibi dikkat çekici renkler bulunuyor. Siz de çevrenizde dikkat çekmek istiyorsanız ve farklı olmayı seviyorsanız mutlaka bu renklerden birini denemelisiniz.

Sadece renkler ile değil model ve kumaş seçimleri ile 2018 yılına damga vuran seçenekler de bulunuyor. Kadife çizmeler, taşlı çizmeler, jakarlı çizmeler,  sivri burun topuklu çizmeler, ekose desenli çizmeler, çiçek desenli bot ve çizmeler, çorap çizmeler, renkli topuk olan çizmeler gibi birçok model 2018 yılında şık olmayı seven bayanları bekliyor.

2018 Kış Çizme Kombinleri

Çok şık birkaç 2018 kış çizmeniz var ise size birkaç kombin tüyosu verelim. Mesela, uzun ince topuklu bir çizme üzerine de kısa etek ve ya elbise ile uyumlu duruyor. Yarı boy kaban dış giyimle, çizmeyle uyumlu olan renkte ya da kontrast olan renkte çanta kombini tamamlar.

Kısa bilekte biten bir botun üzerine kot pantolon ve ya tayt giyinmek botun modelini ortaya çıkartır. Jakarlı gibi iddialı bir çizme üzerine daha sade olan kıyafet tercihi yaparsanız çizmenizi gölgeye düşürmezsiniz. Aynı şekilde desenli çizme ve botlar içinde sade kıyafet tercihi sizin şık ve gösterişli olmanıza yetecektir.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir