Menu

2018 Kışlık Eldiven Modelleri

Bir kıyafetin tam olması için kıyafetin doğru aksesuarlarla kullanılması son derece önemlidir. Kıyafetler de kullanılabilecek pek çok aksesuar bulunmaktadır. Bu anlamda özellikle de kışın kullanılan ve en çok tercih edilen aksesuarların başında gelen eldivenler, bazen aksesuar olarak kıyafeti tamamlama amaçlı kullanılırken, kış aylarında da hem soğuğa karşı hem de aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Eldiven kullanımı pek çok kıyafette yapıldığı için çok fazla eldiven çeşidi bulunmaktadır ve her yıl eldiven tasarımına yeni modeller eklenmektedir. Dilerseniz  2018 eldiven modelleri arasında en çok tercih edilen ve kullanılan eldiven çeşitlerine bakalım.

En Trend Eldiven Modelleri

2018 eldiven modelleri arasında en trend eldiven modelleri içinde başı, örgü eldiven modelleri çekiyor. Örgünün her parçada kullanıldığı bu sezon, çok fazla çeşitte örgü model ile karşılaşmak mümkün.

Örneğin, bileği saran nohut modelin de tasarlanmış olan örgü eldivende baş parmak ve öbür parmaklar bir parça gibi görünen ve parmak uçları açıkta olan bir modeldir. Yine iki parça yaprak yaprak örülmüş olan ve üst kısma da baykuş gözleri ile burnu yapılıp dikilerek detay verilmiş olan bir başka eldiven modeli gibi…

Bilekten daha yukarı kadar örülmüş, parmak uçları açıkta kalmış olan üzerine de değişik renklerde çiçek motifleri ile hareket katılmış bir model.

Parmaklı olarak örülmüş ve üst tarafına parlak boncuklar ile desen verilmiş olan model. Bu ve bunun gibi pek çok eldiven modelleri sadece örgü modellerden oluşmuyor, deri, tül ve benzeri pek çok malzemeden yapılan birbirinden şık ve tasarım eldiven modelleri ile şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir