Menu

2018 Yılı Tesettür Giyim Modası

2018 Yılı Tesettür Giyim Modası

 

Tesettür modasında her zaman koyu renkler ön planda olmuştur. Özellikle yeşil rengi ve tonlarının tesettür elbiseleri ile harika bir uyumu olduğunu görmekteyiz. 2018 yılı, tesettür trendleri açısından biraz farklı bir yıl olacağa benziyor. Sadeliğin önemsendiği tasarımlarda, siyahın asil duruşu sergileniyor. Böylece sadeliğin şık ve zarif bir hale dönüştüğü özgün modelleri görüyoruz.

Daha özgür ve marjinal tasarımları sevenler için de çok farklı tesettür giyim modelleri bulunmakta. Canlı renklerin, farklı kesim elbiselerde kullanıldığını bu kıyafetleri, zengin aksesuar seçeneklerinden zevkinize uyanlarla kombinleyerek, kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Kürklerin Yanında Aksesuar Kullanımına Dikkat

Kışın gelmesiyle boğazlı kazakların ve tuniklerin de tercih edildiğini görüyoruz. Bunun dışında kışın soğuk havalarda içinizi ısıtacak olan kürkler her zaman olduğu gibi yine sahnede yerini almış durumda. İmitasyon kürklerin yanında tercih edebileceğiniz yelek veya kazaklarınızla tarzınızı yansıtabilirsiniz. Kürkleri tercih eden bayanlara aksesuar kullanımını tavsiye etmiyoruz. Bunun nedeni kürklerin zaten size oldukça gösterişli bir hava katıyor oluşu. Aksesuarlarla daha da dikkat çekici olmak, şıklığı bozabilir ve sizi rüküş bir hale getirebilir. Bu yüzden takı ve diğer aksesuarların yerine sade parçaların kürklerle kombinlenmesi daha mantıklı bir seçim olacaktır.

Rahatlığı Bol Paça Pantolonlarla Yakalayın

2018 tesettür giyim modasında, İspanyol paça bol pantolonların günlük kullanım için tercih edildiğini görmekteyiz. Bol paça kot pantolonlarınızın altından giyeceğiniz topuklu ayakkabılarınızla ile zarif bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Böylece daha uzun boylu da görünmüş olursunuz. Bunların elbette uygun bir eşarp ya da şal seçimi ile kombinlenmesi de önemli.

Tesettür giyiminin önemli bir kıyafeti olan ferace modelleri, sade ve şık tasarımları ile sizleri bekliyor. Bu  kıyafetin üzerinize giyeceğiniz farklı tasarımlardaki kaban ve montlar ile hem kışın soğuğundan korunacak, hem de kendi zevkinize uyan bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Tesettür giyim tercih eden bayanların aksesuar tercihini yaparken seçici olmalı gerekiyor. Sade bir kıyafet seçmişlerse, bunu daha şık hale getirmek için uygun takılar kullanılabilir. Ancak fazlasıyla gösterişli olan bir modelde aksesuar kullanımı gereksiz bir tercih olacaktır.

Daha sportif tarz sevenler, dolgu topuk spor ayakkabıları, açık renk pardesüler, tunikler ve rengarenk saatlerle kışın monoton havasına renk katabilirler.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir