Menu

2018 YILININ MODA RENKLERİ NELERDİR?

2018 YILININ MODA RENKLERİ NELERDİR?

2018 yılının kış sezonunda harika tasarımlar ve geçmiş yılların hâkimiyetindeki tasarımlar yeniden karşımıza çıkmış, sizlere yıllar önce severek kullandığınız ürünleri tekrar kullanma imkânını sağlamıştır. Peki, bu yıl hangi tonlar moda? Severek kullandığınız tasarımlarda, modacıların hayatımıza kattığı renklerden hangileri trend olacak?

Bu sezon tesettür modasında ve bayan koleksiyonlarının tümünde vişne renkleri, bordro, pastel tonlar hâkimiyetini sürdürürken onların yanında toprak tonları da sezonun en çok kullanılan renkleri arasında yer almaktadır.

2018 yılının gözde elbise modellerini, hangi renklerle kombinleyebilirsiniz?

Kıyafetlerinizde pastel tonların hâkimiyeti ile Siyah veya koyu kahve tonlarında kombinleyebilirsiniz. Taba tonları ve bordo renkleri ile de yine siyah rahatlıkla kullanabileceğiniz tonlar arasında yer almakta. Her şeyden önce bu tonlar kolayca kombin oluşturmanızı sağladığı için sizler tarafından sevilen tasarımlar oldular. Rahat ve sportif görünmekten hoşlanan bayanlar için de tek renkler ya da karışık renkler tercih edilebilir.

Tamamlayıcı renkte trençkot ve pantolonlar ile birbirinden farklı tasarımlara sahip yelek, kazak ve hırka modelleri bu yılın favorileri arasında sizlere sunulmuştur. Kazaklarda ve hırkalarda kazayağı modelleri ile etnik desenler kullanılırken, yelek ve ceketlerde denim parçalar püsküler ve aksesuarlarda da yine bu sezonda öne çıkan trendlerdendir. Detayların ön planda olduğu 2018 modasında, sezona hakim olan renklerin doğru ve yerinde kulanımıyla daha şık ve estetik bir görünüm yakalayacaksınız.

Pastel tonların rağbet gördüğü bu yılın modasında, sizler de yıllardır karakterinizi yansıtan kombinler yaparak, sezon modasına uyum sağlayabilirsiniz.

2018 yılının trendlerine bakıldığında ana temasının romantizm ve nostaljik tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz. Hafif renkli tonlar, krem ve beyaz renklerin hakim olacağı bir yıl olacak. Dijital dünyanın etkisiyle mint yeşili tonlarının da elbiselere uygulandığını görmekteyiz. Daha enerjik ve sıcak bir havası olan canlı pembe renklerinin de sezona damga vuracak renkler arasında olduğunu görmekteyiz.

Şehir hayatından bunalan ve özgürlüğüne düşkün bayanlarda bu sezonda unutulmamış Özellikle özgürlüğü çağrıştıran mavinin birbirinden farklı tonları, elbiselerde yoğun olacak kullanılmış. Aynı şekilde doğaya düşkün olanla riçin papatya sarısı tonlarda elbiselerin moda olacağı 2018 yılında içiniz kıpır kıpır coşacak, kendinizi daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir