Menu

Bayan Tayt Modası

Taytların yeni gözdesi transparan tayt rahatlığı ve iddialı duruşuyla sezona damga vuran parçalardan biri…

Şehir hayatının yoğun temposu ve hareketliliği altına rahat giyinmek ve rahat hareket etmek adına tercih edilen taytlar, kullanımı ve şıklığı ile son dönemin önemli parçaları arasında… Yaz-kış ayırt etmeksizin tercih edilen taytlar, kimi zaman vücudu kamufle etmek, kimi zamanda ise aktif yaşamın bir parçası olarak rahat ve şık görünmek isteyen kadınların ilk tercihi oluyor. Son zamanların trend parçası haline gelen birbirinden şık tayt modelleri neredeyse jean popülerliğini aratmayacak hale geldi.

Sezonun öne çıkan en popüler popüler parçalarından transparan taytlar, hem gün içindeki şıklığınızı hem de rahatlığınızı ön planda tutuyor. Aynı zamanda iddialı bir görünüm sunan sıradanlıktan uzaak transparan taytlar, bacakların şeklini titizlikle toparlıyor, bu sayede kendinizi her zamankinden çok daha rahat, şık ve fit hissetmenizi sağlıyor.

Tayt denince ilk akla gelen spor olsa da transparan taytlar bu algıyı değiştiriyor. Günün her anında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu taytlar, giyim sektörüne de yeni bir soluk getirdi. Tayt kullanımı nasıl ki sporun verimliliğini artırıyorsa, günlük yaşamda da kişiye çok daha rahat bir hareket imkanı sunuyor, dolayısı ile rahatlığı çoğu zaman giydiklerimiz belirliyor.

Gerek spor yaparken gerekse günlük yaşamda taytlarla stil sahibi olmak, hem sizi motive edecek hem de günlük yaşantınızdan verim almanızı sağlayacaktır. Birbirinden özel transparan taytları, ister crop-top ile isterseniz bol bir t-shirt il kombinleye bilirsiniz.

Zamansız şıklığın özel parçalarından transparan taytları spor sonrası günün geri kalan kısmında şık bir t-shirt ve sneakerla tamamlayabilirsiniz.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir