Menu

Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Düğünler, kadınların hayatlarında en özel ve değerli zamanlardan olduğu için, düğünde ne giyecekleri, hangi saç modelini, tercih edecekleri gerçekten önemlidir. Son dönemlerin trendlerinden olan çiçekli gelin saçı modelleri ve çiçekli gelin saçı, gelin adaylarının en çok tercih ettikleri modeller arasında. Daha önceki yıllarda, topuz gelin saçı yaygınken, artık dağınık ve daha romantik bir havası olan gelin saçı modelleri tutuluyor.

Hızlı değişen trendlerin sonucu olarak, daha sade ve gösterişsiz gelin saçı modelleri tercih ediliyor. Aşkı, romantizmi çağrıştıran bu modellerin dışında eskiden beri kullanılan topuz gelin saçını isteyen bayanlar kullanabilmekteler.

Çiçekli Gelin Saçı Modelleri

Klasik havanın ötesine geçmek isteyen kadınlar için, saçlarında kullanacakları aksesuarlar, saçlarına sihirli bir dokunuş yapabilirler. Bu aksesuarlar içinde bizim size tavsiyemiz çiçektir.

Evlilik aşamasına gelmiş olan bayanlar için tatlı bir telaş dönemi de başlamış olur. “Düğünde nasıl bir kıyafet giysem? Gelinliğim nasıl olmalı? Hangi saç modeli bana daha çok yakışır?” gibi düşünceler taşırlar. Sitemiz üzerinden gelinlik modelleri konusunda bolca içerik mevcut. Gelin saçı modeli olarak da birçok alternatif modeller bulunuyor. Bizim size önerimiz 2017 ve 2018 yılında çok moda olan çiçekli gelin saçı modelini tercih etmeniz.

Özellikle kır düğünü organizasyonu planı olan, romantik bir atmosferde evlenmek isteyen bayanların gözdesi olan çiçekli gelin saçı modelleri ile hayallerinizdeki düğündeki şıklığı, güzelliği ve zarafeti kolayca yakalayabilirsiniz. Duvaklı ya da duvaksız olarak kullanabileceğiniz bir modeldir. Duvakla birlikte kombinlemek isteyen gelin adayları, duvakla çiçekleri birleştirip hoş bir görüntü elde edebilirler. Canlı çiçeklerle süslediğinizde çok güzel bir görünüm kazanacaksınız.

Şayet topuz saç modeli tercih edeceğim diyorsanız, çiçekler ile hazırlanmış bir şapka kullanabilirsiniz.

Kısa gelin saçı modelini tercih eden bayanlar, duvak kullanmayacaklarsa çiçeklerden hazırlanan bir gelin tacı ile kısa saçlarına etkileyici bir hava katabilirler.

Gelinlere en çok yakışan modellerden olan ense topuz saç modeli de uygun bir seçimdir. Bu şekildeki saçınıza, çiçeklerden oluşan bir tokayı, saçlarınıza yandan takarak, kır düğünü için en güzel saç modelini elde etmiş olacaksınız.

Saçları uzun olan ve sarı renkte olan kadınlar ise, beyaz çiçeklerle süslenmiş bir taç ile kullanarak, romantik ve büyüleyici bir atmosfer oluşturabilirler.

 

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir