Menu

Çorap Modasını Penti İle Yakala

Bu sezon çoraplar çok moda! Hemen hemen her ayakkabı modeli ile kombinlenecek olan çoraplar, bu sezon çok moda… Bu anlamda sizlere yardımcı olacak ve çorap modasına ayak uydurmanızı sağlayacak birkaç kombin önerisi hazırladık.

1. Stilettolar ve çoraplar
Stilettolarınızı birbirinden renkli çoraplarla kombinleyebilirsiniz. Belki ilk denemede gözünüze tuhaf gelebilir, hiç endişe etmeyin. Sokak modasının bu yıl ki trendlerinden biri olan renk renk çoraplar ve stilettolar ile farkınızı ve tarzınızı yansıtın. Stiletto ve çorap kombinini uygularken aslolan, tüm giyim ve kuşamınızı bu konsepte dahil etmeniz olacaktır. Bunun yanı sıra salaş bir elbise ile de bu kombini tamamlayabilirsiniz.

2. Açık ayakkabılar ve çoraplar
Açık ayakkabıların görünümüne tarz katmak mümkün. Bunun için iddialı bir çorap seçmeniz yeterli olacaktır. Yüksek topuklar, ince bantlar ve iddialı çoraplarla yapacağınız kombin özgür ruhlu ve feminen bir hava katacaktır. Bunu yapmak için simli ve renkli bir çorap tercih edebilirsiniz.

3. Tüm ayakkabılar ve file çoraplar
Spor ayakkabılar, oxfordlar, stilettolar ve kolej ayakkabılarını file çorap kombini eşliğinde tamamlayabilirsiniz. Günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz file çoraplar, şıklığı ile sizi zamansız kılacak. Bu sezonun öne çıkan parçalarından biri olan file çorapları rahat ayakkabılarınızla ya da akşamları maskülen tarz bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

4. Diz üstü çoraplar
Sade yada taşlı bir babetle kullanabileceğiniz diz üstü çorabınızı dizlerinizin üzerine çekin ve XXL kalın bir örgü kazakla kombininizi tamamlayın. İfadenize özgürlük katan diz üstü çorapları babet ve benzeri ayakkabılar ile kullanabilirsiniz. Farkınızı ortaya koyabileceğiniz dizüstü çoraplar ile trendi yakalayın.

5. Çorabını göster
Hangi ayakkabıyı seçerseniz seçin, önemli olan, tarzınızı tamamlayan bir çorabın olmasıdır.

6. Çorapları yoldan çıkarın!
Çorap tercihi, sizi çekici ve eşsiz kılan en önemli parçalardan biridir. Son dönemlerde ortaya çıkan beklentiler, çorapları gündelik ihtiyaç olmaktan çıkarıp tamamlayıcı bir aksesuar haline getirdi. Onu ne şekilde tamamlayacağınıza ise siz karar verin.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir