Menu

En sevilen retro spor ayakkabılar

Moda dünyasında topuklu ayakkabılar, yerini her geçen gün daha fazla spor ayakkabılara bırakıyor. Bu anlamda özellikle son dönemde, retro spor ayakkabılar ön planda ve sokak modasını ele geçiriyor.

Lise yıllarında hemen hemen herkesin vazgeçilmezi olmuş ve bir dönemin en iddialı markası Chuck Taylor imzalı Converse marka ayakkabılar yeniden gün yüzüne çıkıyor. Converse spor ayakkabıları özellikle mini etek yada kısa üst gibi parçalarla kombinleyebilir, bu sayede daha feminen ve iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Son yıllarda adını Rihanna ile yaptığı iş birliği ile yeniden iyi bir sıçrayış yakalayan ve rahat parçaları ile dikkat çeken Puma, Basket model ayakkabısı ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Gerek yazın gerekse kışın, kot pantolonla ya da elbiselerle rahatlıkla kombin yapılabilir. Puma basket ile en spordan en romantiğe kadar her stili yakalayabilirsiniz.

Vans’ın ikonik kaykaycı ayakkabı modeli Old Skool bu sezon oldukça büyük bir beğeni topladı. Old Skool gündüz gece fark etmeksizin gerek şık bir takımın altına gerekse spor bir kombinle rahatlıkla giyilebiliyor. Bunun yanı sıra Vans Old Skool asi ve maskülen görünümü ile fark yaratmak isteyenlerin tercihi…

Son dönemde Adidas Stan Smith modeli ile öne çıksa da, Gazelle adıyla beğeni toplayan retro model, farklı tarzı ve renkleri ile hem iddialı hem de gizemli olmayı sevenlerin öncelikli tercihi oluyor.

Nike Cortez

Nike Cortez, öncelikle yuvarlak hatlı geçişi ile son derece zarif bir tasarım, bunun yanı sıra retro görünümü tarzını yansıtmak isteyenler için vazgeçilmez… Özellikle etek ve elbiselerle kombinlendiğinde dikkat çekici bir tarz elde edilebilir.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir