Menu

En Yeni Kışlık Kaban Modelleri

En Yeni Kışlık Kaban Modelleri

Soğuk havalarda herkes sıcak olmayı ister. Özellikle kış aylarındaki donduran soğuklarda sıcak kalmak herkesin tek hedefidir. Ama ısınırken şık olmanın da hiçbir zararı yoktur. Bu sebeple kış aylarında kıyafet geri planda kalmaktadır. Dış giyimin odak noktası olarak yer alan kabanın yeri ve önemi büyüktür. 2018 yılının en yeni kışlık kaban modelleri arasında birçok seçenek olduğu için içlerinden en az ikisi mutlaka sizin zevkinize hitap edecektir.

2018 Kışlık Kaban Modelleri

Her sene farklı modellerin ön planda tutulduğu dikkatlerden kaçmamaktadır. 2018 yılı içinde ön planda tutulan kışlık kaban modelleri içinde kaşe kabanlar ile kürk kabanlar dikkat çekiyor. Kaşe kabanların modellerinde de çeşitlilik olmasından dolayı birçok zevke hitap edebiliyor.

Düğmeli kaban modelleri, kloş etek kaban modelleri, düz klasik kesim kaban modelleri, belden dolamalı kaban modelleri, pançolar, kolsuz tasarlanan kaban modelleri en çok tercih eldenler arasında yer alıyor. Bunların haricinde içten düğmeli kaban, kruvaze yakalı kaban, yüksek boğazlı kaban, yetim kol kaban, yarım pelerinli kaban modelleri gibi birçok seçenek kaşe modelleri içinde yer alıyor.

Kış ayları için ayrıca daha spor modeller arasında bulunan parka kabanlar, trençkot kabanlar, uzun paltolar, yün kabanlar da birçok model ile 2018 yılı içinde dış giyim alanında yeni tasarımlarını sergiliyor.

2018 yılı içinde daha çok uzun boy kabanların trend kabanlar arasında yer aldığı dikkatlerden kaçmıyor. Hâlbuki kimine göre uzun boy kaban kullanışlı iken kimine göre kısa boy kaban daha kullanışlı olabiliyor. Bu sebeple tüm kışlık kaban modelleri için boy seçeneklerinin olması kişiye özel tercih yapabilme hakkını veriyor. Ayrıca kaban içine giyilen kıyafetin kaban boyu tercihinde önemli etken olduğu için kıyafet dolabımızda iki farklı modelin olması olası kombin kriz durumu için çözüm olabiliyor.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir