Menu

En Yeni Oje Renkleri

En Yeni Oje Renkleri

Tırnaklar bir bayanın geri planda kalan ama çok önemli etken olan bölgesidir. Tırnak bakımları, görsellik ve hijyen açısından önemlidir. Tabi bakımlı tırnakları da oje ile tamamlamak kişiye ayrı bir güzellik katacaktır. Bu sebeple sürekli tırnak modası da kıyafet modası gibi sezonluk evrimlerden geçmektedir.

2018 yılı için en yeni oje renkleri olarak direkt bir renk belirlemek mümkün değildir. Çünkü kimine göre geçen sene bordo kırmızı ön planda iken kimine göre siyah renk ön plandaydı. Renklerden önce moda olarak her sene farklılık gösteren ojelerin tırnaklar uygulama şekli daha çok dikkatleri çekmektedir.

2018 Oje Renkleri

Yeni sezon ile beraber dikkat çeken oje renkler arasında metalik renkler bulunuyor. Parlak gümüş rengi, parlak bakır rengi, parlak altın rengi gibi olan modeller tek başına tırnaklara sürüldüğünde bile dikkatleri çekmeye yetiyor. Ama bunların dışında diğer renkler ile kombin edilen renklerde şık bir görüntü sağlıyor. Tırnağa yapıştırılan taşlar, sticker da tırnakta çok hoş duruyor.

 

2018 yılı içinde göze çarpan en yeni oje renkleri içinde tırnağa sürülen bir rengin bir ton açılarak tırnaklara sürülerek uygulanmasıdır. Böylece her parmağınızda aynı renk ama 5 farklı tonda görsellik oluyor. Diğer bir boyama modeli de iki renk ile boyama şeklidir. Bu model ile tırnağınızın yarısı bir renk diğer yarısı bir renk oluyor.
Diğer bir model olarak geçtiğimiz yıllarda da beğenilen tırnağa desen çizerek boyama modelidir. Tabana yapılan tek rengin üzerine ufak desenler, benekler çizilerek harika görseller yapılıyor. Ayrıca tüm bunların birkaçı birleştirilerek farklı kombinler oluşturulduğunda da ortaya çıkan görsel çok şık olabiliyor. Tabi fosforlu ojeler de 2018 de beğeni toplayacak olanların içinde bulunuyor.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir