Menu

Hafta Sonu için Kıyafet Önerileri

Hafta Sonu için Kıyafet Önerileri

Hafta sonları kendimizi daha rahat ve özgür hissettiğimiz zamanlardır.  Yoğun geçen bir haftanın sonunda, üzerimizdeki stresi atmak, dinlenmek ve eğlenmek hepimizin hakkı.  Evde ya da dış ortamlarda kendi tarzını yansıtmayı seven kadınlar için, hafta sonu tercih edebilecekleri kıyafetleri ve kombinleri araştırdık.

Transparan Bluz ve Etek

Sizi daha genç, canlı ve ışıltılı gösterecek bu kombin ile harika görüneceksiniz. Diz altına kadar uzanan pileli, krem ya da gri tonlardaki etek ve üstten hafif göğüs dekoltesi olan siyah transparan bluz ile hafta sonu şıklığını yakalayabilirsiniz.

Spor Giyimle Enerjinizi Ortaya Çıkarın

Kareli desenleri olan bir gömleğin altından giyeceğiniz koyu renklerdeki kot pantolonlar ve spor ayakkabısı ile rahatlığı keşfedin.

Kıyafetleriniz Çiçek Açsın

Çiçek desenleriyle süslenmiş elbise ile duygusal ve masum bir güzelliğe bürünebilirsiniz. Dolgu topuk ayakkabı, uzun dalgalı saç ile harika bir uyum yakalayabilirsiniz.

Etek ve Kazağın Muhteşem Uyumu

Mini etekten vazgeçmeyen bayanlar, bu serin havalarda üstten terletmeyen bir kazak tercih ederek, dikkat çeken bir kombin elde edebilirler.

Bohem Elbiseleri Denediniz mi?

Bele oturan ve aşağı indikçe genişleyen uzun elbiseler bu sezonun trendlerinden. Bohem kıyafetinizle birlikte kullanabileceğiniz dolgu topuk ayakkabı, küçük şık bir çanta ve renkli bir şal ile hafta sonuna hazırsınız.

Fransız Modasını Keşfedin

Çizgili bir bluzun altından giyeceğiniz kot pantolon, spor ayakkabı ve çanta ile kendi stilinizi yakalayabilirsiniz.

Sonbahar ve Kış aylarında Hafta Sonları Neler Giyilebilir?

Sonbaharın bittiği ve kışa yaklaştığımız bu günlerde hem içinizi sıcak tutacak hem de güzelliğinizi ön plana taşıyacak birçok kıyafet ve kombin sizi bekliyor.  Toprak tonlarındaki palto ve bol kesim pantolonlarınızla kombinleyebileceğiniz kırmızı ayakkabı, çanta ve rujla hem seksiliği hem de doğallığı aynı anda yakalayabilirsiniz.

Modası asla geçmeyen kıyafetlerden olan tüylü kabanlar ve dizlerden yırtık jeanler ile çok tarz olacaksınız.  Hafta sonu arkadaşlarınızla kahvaltıya mı gideceksiniz?  Kalem elbiseleri mutlaka denemelisiniz. Küçük şık bir çanta ve uygun bir ayakkabı ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstünüze siyah bir kaban almayı da ihmal etmeyin.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir