Menu

MÜCEVHER YÜZÜKLER 2018 YILINDA GÖZ ALIYOR

MÜCEVHER YÜZÜKLER 2018 YILINDA GÖZ ALIYOR

Kadınlar tarafından özel günlerde, davetler de, partiler de kullanılan mücevherler, saçlarını ve kombinlerini tamamlayan en önemli ve en şık parçalardandır. Işıltılı görünümleriyle göz kamaştıran muhteşem mücevher yüzük tasarımlar geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da sizlerin beğenisini kazanıyor. Büyük ya da küçük özel taşlara sahip onlarca tasarım arasında hem bütçenize hem de kendinizi yansıttığını düşündüğünüz tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Tüm kadınlar ışıltısı ile göz kamaştıran mücevherleri olmasını ister. Ancak oldukça pahalı olan mücevherlere sahip olmak çok da kolay değildir. Bu nedenle özel tasarımlar ve koleksiyonlarla görücüye çıkan mücevher yüzükler 2017-2018 yılında trend aksesuarlar arasında yer almakta.

2018’de mücevherlerin ön plan da olacağı, sadeliğin yerini gösteriş ve zarafetin aldığı bir yıl olacak gibi görünüyor. Mücevher tasarımın da kullanılan kullanılan materyaller ise en az tasarımlar kadar dikkat çıkıyor. Yakut, zümrüt gibi doğal renkli taşlarla hazırlanan rengarenk takıları bu yıl da her yerde göreceksiniz. Roze altın, nostalji olmaktan çıkıp tekrar sezon modası haline gelirken, inciler kusursuz bir formda harika tasarımlarla kendini gösterecek. Yılın en farklı modası ise değerli taşlar ve altınlarla süslenen emaye takılar olacak.

Elmas yüzük modelleri ise daha çok yaş düzeyi yüksek olan kişilerin tercihi gibi görünse de artık genç kadınların da elmas modellerine yöneldiğini söyleyebiliriz. Farklı tasarımlarla şekillenen elmas yüzükler, her türlü elbise ile kombin edilebilmekte, kadınların tüm ilgiyi üzerlerine çekmesini sağmaktadır. Elmas yüzüğün başka bir özelliği de yıllar geçse de popülaritesini korumasıdır. Her elmas yüzük özen gösterilerek tasarlanmakta, zarif ve mükemmel bir görünümle kadınların beğenisine sunulmaktadır. Elmas yüzükler, sevgililer gününde, anneler gününde, doğum günü kutlamalarında, evlilik yıldönümü gibi özel günler de tercih edilen en özel hediyeler arasındadır.

Harika tasarımı ile kalpli ve çiçekli motifler incelikle işlenerek mücevher yüzükler hazır hale gelmektedir. 2018 yılında damla taş ve etrafında küçük pırlantalarla bezenmiş yüzükler de yine varlığını sürdürürken, farklı tarzda ve abartılı modeller bu sezonda mücevher yüzükler karşımıza çıkacak. Pırlanta taşlar abartılı ve önceki yıllara göre daha iri taşlara sahip. Beştaş yüzükler sezonun en çok sevilecek tasarımları olacak gibi görünüyor. Onlarca yeni tasarım arasından mücevher alışverişi yapmak isteyenler için alternatifler bulunmaktadır.

 

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir