Menu

Püsküllü Paça Jean Pantolon

Her geçen gün kendini değiştiren ve yenileyen moda anlayışına yeni bir soluk geldi. Püsküllü paça jean pantolon trendi… Evet, moda dünyası  gün geçtikçe değişiyor ve her geçen gün trendlere bir yenisi daha ekleniyor. Her kesimin kendinden bir şey bulduğu bu yeniliklere ayak uydurmak zor olsa da yenilik her zaman yeniliktir ve bir sonraki adımın habercisidir. Modaya sağlam bir giriş yapan ve son zamanların en dikkat çekici trendi olan Püsküllü Paça Jean Pantolon Trendi şimdiden pek çok kişinin gardolabında yerini aldı.

Bayanların yakından takip ettiği ve her sezon katlanarak devam eden yıpranmış yırtık jean modası, püskül detayı ile birleşti ve sezonun en iddialı moda trendleri arasındaki yerini aldı. Bu anlamda püsküllü paça jean tasarımları ülkemizde de bu sezonda çok sık göreceğimiz tasarımlar arasına girdi. Peki, püsküllü paça jean nasıl kombinlenir?

Püsküllü paça jean kombininde en önemli parça  ayakkabı detayıdır. Bunun için tercih edeceğiniz ayakkabı modeli püskül detaylarını ön plana çıkaran bir ayakkabı modelleri olmalıdır. Yazın şık bir topuklu ayakkabı ile tamamlayabileceğiniz bu tarzı, kışın soğuk havalarda da düztaban bir spor ayakkabı kombinleyebilir, bu sayede sokak modasına da hareket katabilirsiniz.

Yeni moda püsküllü jean pantolonu hazır tercih edebileceğiniz gibi kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Her sezon moda trendlerine ayak uydurmak sandığınız kadar zor değil. Giymekten sıkıldığınız ve modası geçen bir kot pantolonunuz varsa, bu parçaları ufak dokunuşlar ile günümüz modasına uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu sayede hem bütçenize katkı sağlar hem de modaya uyum sağlamış olursunuz.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir