Menu

Trend Aksesuar Modelleri

Trend aksesuar modelleri

Kıyafetler için sezonluk ya da mevsimlik gibi kelimeler kullanılmaktadır. Ancak aksesuarlar için bu kelimeleri kullanmak uygun olmaz. Çünkü aksesuarların bazı parçaları hariç çoğu parçaları her mevsimde kullanılmaktadır. Hem bayan için hem erkek için aksesuar kıyafet kombinin de olmazsa olmaları oluşturmaktadır. Ayrıca trend aksesuar modelleri ve çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenler her bayanın ve erkeğin odasında mutlaka bir aksesuar koleksiyonu vardır.

Trend aksesuar modelleri nelerdir?

Aksesuar seçeneği bayanlarda daha çok olduğu için şanslılar. Aksesuarlar denilince kolye, küpe, yüzük, saat, bileklik gibi takılar alımıza gelir. Ama aksesuarlar sadece bunlardan ibaret değildir. Şapka, flar, güneş gözlüğü, saç bantları, eldivenler, broşlar gibi birçok parça aksesuar grubuna dahildir.

Tüm bunlardan yola çıkarak ilk önce flardan başlarsak, 2018 yılı içinde de flar kullanımı ile sıkça karşılaşılacak. Artık hem erkeklerin hem de bayanların kullandığı aksesuarlar arasında yerini koruyan flar erkeklerde sade desen ve renk olarak çizgisini koruyor. Bayanlar için flar modelleri için artık flarların iki ucu işlemeleri ya da taş, boncuk süslemeleri alternatifleri yer alıyor.

2018 aksesuarları arasında şapkalar, kış ayında atkı ve eldiven ile birlikte takım olarak kullanılıyor. Tabi bu durum yaz için sadece şapka oluyor. Ancak kış aylarında hem ısıtan hem de şıklığımıza yardımcı olan örgü şapka, bere, fötr şapkalar gibi bu parçalar 2018 yılı içinde trend aksesuarlar modelleri arasında bulunuyor.

Takıların ne sezonu ne zamanı vardır. Her mevsimde kıyafetimize uygun olan parçaları kullanmak mümkün oluyor. 2017 de daha çok geniş ve iri parçalı olan kolye ve takılar kullanıldı. 2018 yılı içinde aynı iri ve büyük parçalı takıların kullanılacağı gibi narin ve kibar olan parçalarında bayanlarımızın şıklığına zarafet katacak.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir