Menu

İpekyol Bayan Ceket Modelleri

Bayanlar, özellikle de çalışan bayanlar giyim konusunda oldukça özenli davranırlar. Bu anlamda bayanlar için oldukça önemli bir yere sahip olan kıyafetlerin başında da bayan ceket modelleri ve kalitesi gelmektedir.

Giyim konusunda kalite ve şıklıktan ödün vermeyen, çizgisi ve tarzıyla her dönem adından söz ettiren  İpekyol, mağazasında tasarlanan birbirinden şık ürünler ile yeni  sezon parçalarını  tanıtmaya  başladı…

İpekyol, yeni sezon yelek ve ceket modelleri arasında en çok tercih edilen, dar kesim ve üzeri taşlanmış olarak üretilen kot yelek modelleri öne çıkıyor. Ceket modellerinde ise genellikle tek düğmeli, şerit yakalı ve ekose desenli ceketler dikkat çekiyor.

Her mevsim rahatlıkla kullanılan ceket modelleri arasında ilgi gören diğer bir modeli ise, çiçekli  ve  nakışlı ceketler oluyor. Çiçek desenli yada zımbalı modeller de farkını ortaya koymak isteyen bayanlar için büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Ayrıca İpekyol yeni sezonda, deri  mixli kemerli ceket, boncuk deri  yakalı çift düğme ceket,  grogren kemerli  ekose desen uzun ceket ve kabarık omuz çift düğme ceket modelleri de  öne çıkan ve  beğenilen ürünler arasındadır.

İpekyol, kullanıcılarına pamuklu ve yün kumaşlarıyla sağlıklı ve kaliteli bir üretim anlayışı sunuyor. Bunun yanı sıra ayakkabı ve aksesuar gibi koleksiyona ait kombinleri de beraberinde sunan İpekyol, ulaşılabilir fiyyatlarıyla sizleri bekliyor.

reklam alanı

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir