Menu

Yeni Sezon Kışlık Bayan Bot Modelleri

Kış aylarının yaklaştığı şu günlerde ayakkabı mağazalarında yeni sezon bayan bot modellerini görmek artık mümkün. Pek çok markanın yeni sezon tasarımlarını bir arada bulabileceğini Flo, Ayakkabı Dünyası vb. mağazalarda onlarca farklı kışlık bayan bot modellerini bir arada görebilirsiniz.

Kış aylarında bot seçiminde özellikle dikkat etmeniz gereken husus botun su almaması, deri olması ve ayak sağlığı açısından sıcaklığı tutabilmesi son derece önemlidir. Ayağı terletmeden sıcaklığı koruyan, hava alan ayakkabı modelleri özellikle kış aylarında dışarıya sıkça çıkmak durumunda olanlar için çok daha önem arz etmektedir.

Botun iç özelliklerinin ardından konfor ve rahatı da en az biraz önce saydığımız hususlar kadar önemlidir. Zira rahatsızlık veren; vuran, sıkan botlar bir süre sonra size sıkıntı verecektir.

Konumuzda görmekte olduğunuz kışlık bayan bot modelleri farklı markaların olsa da biraz önce de belirttiğimiz gibi FLO, Ayakkabı Dünyası gibi çeşitli markaların bir arada bulunduğu mağazalarda daha zengin seçenekli olarak tarzınıza uygun modelleri bir arada bulabilirsiniz.

reklam alanı
One Response
  1. Büşra 1 Ekim 2017 / Cevapla

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir