Menu

Yeni Sezon Levi Dor İpek Eşarp Modelleri

Son dönemde gerek eşarp modelleri ile gerekse birbirinden şık tasarımları ile adından sıkça söz ettiren Levi Dor markası yeni sezon ipek eşarp modelleri ile yine dolu dolu bir sezon geçirmeyi hedefliyor. Tesettürlü hanımların oldukça beğenerek tercih ettiği Levi Dor ürünleri gerek fiyat gerekse şıklık anlamında rakiplerine taş çıkarıyor desek abartı olmaz sanıyoruz.

Üstelik ipek eşarp grubunda bu mukayese diğer eşarp modelleri ile kıyaslandığında bariz bir şekilde belli oluyor diyebiliriz. Yeni sezon için eşarp modeli bakıyorsanız markanın yeni sezon ürünlerine göz atmadan karar vermeyin diyoruz.

Tesettürlü hanımların özellikle eşarp seçiminde dikkat ettiği hususların başında gelen kumaş kalitesi, iğne izi kalıp kalmaması, kolay ütülenebilmesi, kolay açılması, bone ile uyumlu kaymadan durması vb gibi kullanım sırasında oldukça önem kazan konular, Levi Dor ile karşılaşmayacağınız hususlardan.

Markanın yeni sezon ürünlerine kendi sitesine giderek de göz atabilir ve dilerseniz online olarak sipariş edebilirsiniz.

reklam alanı
2 Yorum
  1. Leyla 6 Ekim 2017 / Cevapla
    • Moda Mağazam 6 Ekim 2017 / Cevapla

Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir